Technik/Inženýr kvality M/Ž

Detail nabídky

Obecné informace

Referenční číslo

2024-261

Umístění

ČESKÁ REPUBLIKA

Popis pozice

Povolání

QUALITE OPERATIONNELLE - INGENIEUR QUALITE PRODUIT (H/F)

Název pozice

Typ smlouvy

Smlouva na dobu určitou

Pracovní doba

Plný úvazek

Popis náplně práce

Zaměstnanec na pozici technik dodavatelské kvality má za úkol provádět tyto pracovní činnosti:

-       Zajišťovat Q-standardy s dodavatelskými společnostmi

-       Vyřizovat reklamace s dodavately

-       Odesílat reklamované díly zpět k dodavatelům

-       Poskytovat podporu při zavádění nových výrobků a změn

-       Vyhodnocovat ukazatele kvality

-       Provádět audity u vybraných dodavatelů

-       Zpracovávat analýzy, statistiky a reporty

-       Plnit další úkoly v souladu se sjednaným druhem práce a dle pokynů nadřízeného

Profil

Co od uchazeče očekáváme:

-       Minimálně SŠ vzdělání technického směru

-       Zkušenosti v oblasti kvality (strojírenství, nejlépe automotive)

-       Dobré technické znalosti (orientace v technických výkresech, analytické myšlení)

-       Znalost procesů a nástrojů kvality (FMEA, systémy kontrol, 8D, APQP. ISO 9000 nebo 9001

-       Znalost práce na PC – Word, Excel, Internet, MS Outlook

-       Pokročilá znalost AJ nebo FJ

-       Znalost platných norem

-       ŘP sk. B

We offer

Co nabízíme:

- Zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)

- Balíček benefitů:  stravenky, pololetní bonusy, dovolená navíc

- Mobilní telefon

Umístění pozice

Evropa

Místo

Velká Dobrá

Kritéria uchazeče

Minimální požadovaná úroveň vzdělání

FRA-Baccalauréat

Minimální požadovaná úroveň praxe

3 TO 5 YEARS

Jazyky

Anglais (B1 : Intermédiaire)